May 31, 2019

10.30 - 1700 uur

Programma 1 juni 2019

10.25- 10.30 uur

Beiaardier Wim Ruitenbeek bespeelt het carillon  -  Klokkentoren

10.30 - 11.30 uur

Spectaculaire opening door de stadsdichter -  Raadhuistoren

Concert compositie van Ruud Bos op diverse locaties in het raadhuis 

11.30-17.00 uur

Kunstbarak - beeldende kunsten inclusief workshop - Gang bij Trouwzaal

Grafisch Atelier Hilversum - de lopende kunstband - Gang beneden rechts

Fotoclub Perspectief & schilderclub Kleur en Toets - Expositiegang 1

Gooise Academie - Binnentuin &  expositiegang 2

Monique van Wijk  - met 100 mensen een giga schilderij maken - Fractiekamer VVD

Art glass - workshop glassieraden maken - Fractiekamer D66 

Eva Kasbergen - portretfotografie Gang bij de Trouwzaal 

Sax du Lot en Melchior - muzikale verleiders  spelen speciaal voor jou- diverse plaatsen in het raadhuis

Ztach,  Kyra interviewt voor jongerenpodcast - diverse plaatsen in het raadhuis

11.30 - 12.00 uur

MV toneel  -  improvisatietheater - Hoofdingang binnen

Hilversumse Orkest Vereniging - Tjechische suite van Dvorak -  Tuinkamer

Kamerkoor Toonkunstkoor - 4 stemmig  van klassiek tot modern -  Raadzaal 

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

11.30 - 12.30 uur

Special Arts - dichten met een maatje - B&W kamer

Roy Julen - dans masterclass hiphop- Dudokkamer

11.30 - 13.00 uur

Theatergroep Hartstocht - Trouwzaal

12.00 - 12.30 uur

Politie muziekgezelschap Excelsior  - concert o.l.v. Pierre Konings - Burgerzaal

Dudokensemble  - Romances voor hobo en strijkorkest van R. Schuman ism Wimar Jaeger- Binnentuin

12.30 - 13.00 uur

MV Toneel -  improvistatietheater - Hoofdentree binnen

Gooisch Fanfare Orkest  - Djembegroep - Tuinkamer

Pro Musica - mix van klassieke en lichte muziek - Raadzaal

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden

12.30 - 13.15 uur

Multimedia Amerpoort  - vertoning van de film RIET met gesprek met de makers- B & W kamer

1 2.30 - 14.00 uur

Joost Scholten -  open theaterles - Omroepkamer

13.00 - 13.30 uur

KinderDansAcademiel - ballet van de allerkleinsten - Marmeren hal beneden

Gooisch Fanfare Orkest - Burgerzaal 

13.00 - 14.00 uur

Roy Julen - dans masterclass - Dudokkamer

13.15 - 15.30 uur

Globe - Trouwkamer

13.30 - 14.00 uur

MV Toneel - improvisatietheater - Hoofdentree binnen

Close & classic - combinatie van klassieke en close-harmony  zang- Raadszaal

Poëzie  -  voordracht poëzie met een maatje - Burgerzaal

14.00 - 14.30 uur

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden 

Goois Jeugd Orkest - ongeveer 50 jongeren van klein tot groot - Burgerzaal

14.15 - 15.00 uur

Multimedia Amerpoort - vertoning van de film RIET met gesprek met de makers- B & W kamer

14.30 - 15.00 uur

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

Revoce -  klassieke koormuziek van Spaanse componisten en Spaanse gedichten op muziek - Tuinkamer

Concertkoor N.S.F. -  klassiek - Raadzaal

Poëzie -  voordracht poëzie met een maatje - Burgerzaal

14.30 - 15.30 uur

Roy Julen - dans masterclass - Dudokkamer 

15.00 - 15.30 uur

Shantykoor omhoog  - watergerelateerde liedjes i verschillende talen - Binnentuin

Opleidingsorkest Gooisch Fanfare Orkest  - concert door 17 muzikanten - Burgerzaal

15.30 - 16.00 uur

Little wing - hedendaagse pop en gouwe ouwe hits - Binnentuin

Gooisch Symfonie Orkest - fluitkwartetten en cellokwartetten  (o.a. Mozart, Cimarosa, De Swert) - Tuinkamer

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden

COV - Petite Messe Solennelle van Rossini - Raadzaal

16.00 - 16.30 uur

Kamerkoor Akkoord  - koorwerk - Burgerzaal

16.15 - 17.00 uur

Section 8 -  swingende jazz, latin en soul - Raadzaal

Jun 01, 2019

12.00 - 16.00 uur

Programma 2 juni 2019

12.00-16.00 uur

Kunstbarak - beeldende kunsten inclusief workshop - Gang bij Trouwzaal

Fotoclub Perspectief & schilderclub Kleur en Toets - Expositiegang 1

Gooise Academie - Binnentuin &  expositiegang 2

Monique van Wijk  - met 100 mensen een giga schilderij maken - Fractiekamer VVD

Art glass - workshop glassieraden maken - Fractiekamer D66 

Eva Kasbergen - portretfotografie Gang bij de Trouwzaal 

12.00 - 14.00 uur

Robberts Muziekschool - Raadzaal

Sax du Lot en Melchior - muzikale verleiders  spelen speciaal voor jou- Tuin

12.00 - 13.00 uur

Special Arts - dichten met een maatje - B&W kamer

Roy Julen dans masterclass - Dudokkamer

Aansluitend demonstratie breakdance Shinshan

12.00 - 12.30 uur

Popkoor Prestige - hits uit de top 40 - Burgerzaal

12.30 - 13.00 uur

KinderDansAcademie - ballet van de allerkleinsten - Marmeren hal beneden

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

12.45 - 13.30 uur

Multimedia Amerpoort - vertoning van de film RIET -   B & W kamer

13.30 - 14.30 

Roy Julen dans masterclass - Marmeren Hal

Aansluitend demonstratie breakdance Shinshan

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

13.15 - 14.00 uur

N.D.O. - swingend optreden met zangeres Linda te Nuyl, olv Johan winter - Burgerzaal 

14.00 - 14.30 uur

Royal Rhythm  - Engels- en Nederlandstalige popklassiekers - Raadzaal 

Zydeco la Louisiane - funky mix van Cajun en Afro-Amerikaanse rhythm & blues - Tuin

14.00 - 14.45 uur

Multimedia Amerpoort - vertoning van de film RIET  B & W kamer

14.15 - 15.30 uur

Multimedia Amerpoort  - vertoning van de film RIET - B & W kamer

14.30 - 15.30 uur

Media City Big Band - opzwepend swingende 20-mans formatie  - Burgerzaal  

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

15.00 - 15.45 uur

Multimedia Amerpoort - vertoning van de film RIET  B & W kamer

15.00 - 16..00 uur

Choreograaf Roy Julen - dans masterclass - Marmeren Hal

Aansluitend demonstratie breakdance Shinshan

15.30 - 16.00 uur

Zydeco la Louisiane - funky mix van Cajun en Afro-Amerikaanse rhythm & blues - Tuin

May 31, 2019

10.30 - 1700 uur

Kopie van -Programma 1 juni 2019

10.25- 10.30 uur

Beiaardier Wim Ruitenbeek bespeelt het carillon  -  Klokkentoren

10.30 - 11.30 uur

Spectaculaire opening door de stadsdichter -  Raadhuistoren

Concert compositie van Ruud Bos op diverse locaties in het raadhuis 

11.30-17.00 uur

Kunstbarak - beeldende kunsten inclusief workshop - Gang bij Trouwzaal

Grafisch Atelier Hilversum - de lopende kunstband - Gang beneden rechts

Fotoclub Perspectief & schilderclub Kleur en Toets - Expositiegang 1

Gooise Academie - Binnentuin &  expositiegang 2

Monique van Wijk  - met 100 mensen een giga schilderij maken - Fractiekamer VVD

Art glass - workshop glassieraden maken - Fractiekamer D66 

Eva Kasbergen - portretfotografie Gang bij de Trouwzaal 

Sax du Lot en Melchior - muzikale verleiders  spelen speciaal voor jou- diverse plaatsen in het raadhuis

Ztach,  Kyra interviewt voor jongerenpodcast - diverse plaatsen in het raadhuis

11.30 - 12.00 uur

MV toneel  -  improvisatietheater - Hoofdingang binnen

Hilversumse Orkest Vereniging - Tjechische suite van Dvorak -  Tuinkamer

Kamerkoor Toonkunstkoor - 4 stemmig  van klassiek tot modern -  Raadzaal 

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

11.30 - 12.30 uur

Special Arts - dichten met een maatje - B&W kamer

Roy Julen - dans masterclass hiphop- Dudokkamer

11.30 - 13.00 uur

Theatergroep Hartstocht  - feest met Nederlandstalige liedjes, meerdere optredens- Trouwzaal

12.00 - 12.30 uur

Politie muziekgezelschap Excelsior  - concert o.l.v. Pierre Konings - Burgerzaal

Dudokensemble  - Romances voor hobo en strijkorkest van R. Schuman ism Wimar Jaeger- Binnentuin

12.30 - 13.00 uur

MV Toneel -  improvistatietheater - Hoofdentree binnen

Gooisch Fanfare Orkest  - Djembegroep - Tuinkamer

Pro Musica - mix van klassieke en lichte muziek - Raadzaal

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden

12.30 - 13.15 uur

Multimedia Amerpoort  - vertoning van de film RIET met gesprek met de makers- B & W kamer

1 2.30 - 14.00 uur

Joost Scholten -  open theaterles - Omroepkamer

13.00 - 13.30 uur

Marianne Stefanovska balletschool - ballet van de allerkleinsten - Marmeren hal beneden

Gooisch Fanfare Orkest - Burgerzaal 

13.00 - 14.00 uur

Roy Julen - dans masterclass - Dudokkamer

13.30 - 14.00 uur

MV Toneel - improvisatietheater - Hoofdentree binnen

Close & classic - combinatie van klassieke en close-harmony  zang- Raadszaal

Poëzie  -  voordracht poëzie met een maatje - Burgerzaal

14.00 - 14.30 uur

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden 

Goois Jeugd Orkest - ongeveer 50 jongeren van klein tot groot - Burgerzaal

14.15 - 15.00 uur

Multimedia Amerpoort - vertoning van de film RIET met gesprek met de makers- B & W kamer

14.30 - 15.00 uur

De Stuurlui - improvisatietheater - Omroepkamer

Revoce -  klassieke koormuziek van Spaanse componisten en Spaanse gedichten op muziek - Tuinkamer

N.S.F. -  klassiek - Raadzaal

Poëzie -  voordracht poëzie met een maatje - Burgerzaal

14.30 - 15.30 uur

Roy Julen - dans masterclass - Dudokkamer 

15.00 - 15.30 uur

Shantykoor omhoog  - watergerelateerde liedjes i verschillende talen - Binnentuin

Opleidingsorkest Gooisch Fanfare Orkest  - concert door 17 muzikanten - Burgerzaal

15.30 - 16.00 uur

Little wing - hedendaagse pop en gouwe ouwe hits - Binnentuin

Gooisch Symfonie Orkest - fluitkwartetten en cellokwartetten  (o.a. Mozart, Cimarosa, De Swert) - Tuinkamer

Presentatie dans - Shinshan - Marmeren hal beneden

COV - Petite Messe Solennelle van Rossini - Raadzaal

16.00 - 16.30 uur

Kamerkoor Akkoord  - koorwerk - Burgerzaal

16.15 - 17.00 uur

Section 8 -  swingende jazz, latin en soul - Raadzaal

Please reload